Lovely Flash templates from TemplateMonster!

İslami Kına Gecesi Organizasyonları

Kına geceleri ayrı bir önem ve özellik göstermektedir. Evlenecek olan kızın; ailesi yakınları ve arkadaşları ile kadın kadına geçireceği bu son gece asıl düğün günü olarak da bilinen gelin alma gününden bir gün önceye rastlamaktadır.

Geline yakılacak kına oğlan evi tarafından alınır. Çoğu zaman kız evine gün öncesinde çerezlerle birlikte gönderilir. Kimi zaman da giderken götürülür. Özenle hazırlanan kına tepsisinde çerezler tatlılar kına çöreği veya kına helvası bulunur.

Kına Gecesi Organizasyonlarımızda kaftanlar, kiralık bindallı modelleri, bayan pinasit bayan D.J. kına gecesi ekibi kına tepsileri ve kına hediyeleri, kına gecesi için özel kına tahtı, kına gecesi için gelin adayına özel olarak hazırlanmış koreografi ve daha fazlası kına organizasyonu ve asude organizasyon da.

Kına gecelerinde kaftan ya da bindallı giymeyi tercih ediyor. Bunlara genellikle pullarla işlenmiş kırmızı başörtüsü, kına eldivenleri ve kemer de ekleniyor. Hatta sadece gelin adayı değil, yakın kız arkadaşları da kadife veya atlas üzerine dival tekniğinde işlemeli ağır elbiseler bindallılarını giyerek geceye renk katıyor.

Bursa Kına Organizasyonu, Kına ekibi, Bursa kına gecesi kıyafetleri, kiralık kaftan ve bindallı modelleri bursa, bursa kına salonları, bursa kına salonları için dekorasyon ve kına geceniz için tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz...kına organizasyonu...