Lovely Flash templates from TemplateMonster!

Ramazan Programları

Merinos'da Sinan Topçu rüzgarı

'Temaşa-i Ramazan' programı kapsamında Merinos'ta sevenleriyle bir araya gelen Sinan Topçu, seslendirdiği ilahilerle herkesi mest etti.bursa ramazan etkinlikleri 2013
Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programı, keyifli anlara imza atıyor. Bursa'da Ramazan gecelerinin klasiği haline gelen etkinliklerde Merinos Parkı'nı dolduran binlerce vatandaş, Sinan Topçu'nun ilahileriyle keyifli bir akşamın tadını çıkardı. Kendine has tarzıyla sevilen Topçu, en sevilen ilahilerini Bursalı hayranlarıyla birlikte seslendirdi.! Programda Sahneye çıkan bursa semazen grubu ilgiyle izlendi.

Ömer Faruk Tekbilek, Özgür Eren, Zara, Zekai Tunca, Mustafa Ceceli, Ahmet Özkan, Ümit Tokcan, Selma Geçer, Kubat, Fatih Kısaparmak ve Sinan topçu gibi ünlülerin konserleriyle süslenecek olan Bursa 2013 Temaşa-i Ramazan etkinliklerinde Ramazan eğlenceleri, ilahiler, sohbetler ve çeşitli gösterilerle süslenecek.

Line Tv iftar sofralarınıza Sinan Topçu ile lezzet katıyor!

Hoş sohbeti, arklara can veren kadife sesi ve çok farklı konularıyla Sinan Topçu ile İftar Vakti Ramazan boyunca her gün canlı yayınla izleyicilerle buluşuyor.

Ramazana dair önemli bilgiler ve sevilen ünlülerin bilinmedik dünyaları her akşam Line Tv ekranlarında yer alacak

Sinan Topçu' nun etkileyici anlatımıyla Ramazan yaşamına ve Ramazana özel tüm güzellikler ifar Vakti’nde Line Tv’de…

Ramazan ayının coşkusu özel bir programla Line Tv ekranında yaşatılıyor. Sinan Topçu'nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden olaylar, Ramazan ayına özel bir sohbet ve Ramazana özel yaşanan tüm güzellikler Line Tv ekranlarından izleyenlere ulaşıyor.Kuran-ı Kerim tilaveti, semazen gösterileri, gönülleri fetheden birbirinden güzel ilahiler ve konuklarıyla İftar Vaktin'de Sinan Topçu sizlerle...

 

 

 

.